الکتروموتور چینی

الکتروموتور چینی

آشنایی با الکتروموتور چینی:

در کشور چین تولید شده و با توجه به قیمت مناسبی که دارد توانسته رقابت زیادی بین سایر تولید کنندگان الکتروموتور پدید آورد. امروزه در بین مصرف کنندگان الکتروموتور چینی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

الکتروموتور چینیامروزه با پیشرفت و علم و صنعت کشور و صنعت چین توانسته در تمام عرصه ها دست به تولید و صادر قطعات و ماشین آلات مختلف صنعتی بنماید.

الکتروموتور نیز از این شرایط مستثنی نیست و امروزه الکتروموتور های چینی در سراسر جهان به خصوص به ایران در انواع مختلف صادر گردیده است. در ایران برای خرید الکتروموتور اولویت با الکتروموتور چینی است. که امروزه با توجه به قیمت متغیر ارز و دلار ، الکتروموتور های چینی اولویت اول کاربران می باشد.

مزایا و معایب الکتروموتور چینی

الکتروموتور چینی مزایا و معایب هایی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای الکتروموتور چینی

الکتروموتورهای چینی برای رقابت با الکتروموتورهای مختلف دارای کیفیت بالایی است و علاوه بر کیفیت بی صدا بودن و کیفیت بالای بلبرینگ های به کار رفته در الکتروموتور های چینی و مسی بودن تمام سیم پیچ ها اشاره نمود.

الکتروموتورهای چینی در سایز های مختلف و در انواع مختلف الکتروموتور تک فاز و سه فاز تولید و صادر می‌گردد در نتیجه برای نیاز کاربران که ممکن است در سایزهای مختلف و یا قدرت و سرعت های مختلف احتیاج به الکتروموتور داشته باشند را برآورده می‌سازد. اکثر الکتروموتور های چینی با دور موتور های متفاوتی تولید می شوند تا نیاز های متفاوت صنعتی و یا کار گاهی را برآورده سازند.

تمامی الکتروموتور های چینی دارای استاندارد جهانی و بین المللی می باشند که همین موضوع نشان دهنده صرفه جویی در مصرف انرژی و بازده اقتصادی بالا در مدت زمان بالا می‌باشد.

اکثر قطعات به کار رفته در الکتروموتورهای چینی آب کاری شده است و همین امر موجب گردیده است تا قطعات در برابر شرایط مختلف جوی و یا نوسانات زیاد مقاوم باشند و موجب طول عمر بیشتر الکتروموتور شوند. همانطور که اشاره شد الکتروموتور های چینی دارای استاندارد می باشد که برخی از الکتروموتورها دارای درجه حفاظت های گوناگونی می باشند که می‌توانند در برابر خوردگی ، آب و بخار آب و گرد و غبار مقاومت داشته باشند.

معایب الکتروموتور چینی

از معایب الکتروموتور چینی می‌توان به دسترسی سخت به این محصولات و یا بالا رفتن قیمت دلار و سختی خرید و همچنین نبود خدمات پس از فروش برای برخی از برند ها و مدل های الکتروموتور چینی اشاره نمود. همچنین امروزه با مواردی مانند تحریم دسترسی آسان برای خرید امکان پذیر نمی‌باشد.

برندهای الکتروموتور چینی

الکتروموتور کایجلی:

از برندهای جدید الکتروموتور چینی می‌باشد که توانسته رتبه خوبی در بین سازندگان الکتروموتور به دست بیاورد. الکتروموتور کایجلی از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است و به صورت تک فاز و سه فاز و با ولتاژ های متفاوت در بازار وجود دارد.

الکتروموتور استریم:

الکتروموتورهای استریم دارای تنوع زیاد می‌باشد. و به علت هماهنگی با شرایط کشور ایران یکی از اولویت‌های اصلی کاربران برای انتخاب الکتروموتور در بین الکتروموتورهای چینی می‌باشد. تنوع بالای محصولات استریم موجب گشته تا کاربران با توجه به نیاز خود به قدرت و توان خروجی، الکتروموتور مناسب و مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایند. الکتروموتورهای استریم اکثرا طراحی شده بر اساس شرایط دشوار می‌باشد در نتیجه از نظر کاربران یک گزینه مناسب می‌باشند.

الکتروموتور گوانگلو:

یکی دیگر از الکتروموتورهای چینی که توانسته در بین سایر رقبای چینی خود طرفدار زیادی کسب کند. الکتروموتورهای چینی گوانگلو با کیفیت بالا و قیمتی اقتصادی و کسب گواهینامه استاندارد 2000 از مطرح‌ترین الکتروموتورهای موجود در بین الکتروموتورهای چینی شود.

انواع موتور چینی از نظر جنس بدنه

الکتروموتورهای چینی با جنس آلومینیم که از توان 0.06 تا 7.5 موجود می‌باشد.

الکتروموتورهای چینی با جنس چدن که از توان 7.5 به بالا موجود است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: