قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی شرکت رشد صنعت نیرو RSNMOTOR

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی شرکت رشد صنعت نیرو

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی RSN مبتنی بر قوانین و آئین نامه های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود .

کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی شرکت رشد صنعت نیرو شامل الکتروموتورهای صنعتی، درایوهای صنعتی، الکتروموتور ضد انفجار، گیربکس، اسموک موتورها، الکتروموتور های ولتاژ و… می‌باشند که به یکی از روش‌های زیر قابل تحویل به مشتریان محترم می‌باشند:

  • کالای موجود در انبار پس از پرداخت و تعیین روش حمل، حداکثر طی دو روز به مقصد خریدر ارسال می گردد.
  • کالاهای سفارشی پس از سفارش گذاری در وبسایت و پرداخت مبلغ، طی زمان توافق شده تحویل می گردند.

بدیهی است در صورت بروز خطای تایپی و نگارشی از سوی خریدار و یا انتخاب کالای اشتباه یا با مشخصات فنی متفاوت، این شرکت و فروشگاه اینترنتی RSNMOTOR  هیچ مسئولیتی در تعویض کالا یا بازگشت وجه نخواهد داشت .

این فروشگاه همچنین در قبال عواملی که خارج از کنترل خود می باشد (مشکلات پرداخت بانکی، اینترنتی و …) مسئولیتی نخواهد داشت .

این شرکت تمام تلاش خود را در جهت  حفاظت از حریم شخصی کاربران و خریداران محترم انجام خواهد داد.

محتویات این وبسایت مشمول قوانین حقوق مولف بوده و استفاده از اطلاعات، تصاویر و مقالات این وبسایت و فروشگاه اینترنتی منوط به کسب اجازه از شرکت و با درج آدرس و مشخصات وبسایت خواهد بود. در غیر اینصورت این شرکت حق پیگیری قانونی را خواهد داشت.

مسئولیت درج صحیح اطلاعات کاربری از جمله آدرس ، مشخصات بانکی ، مشخصات فنی و … با خریداران محترم خواهد بود و این فروشگاه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت .

مالکیت مادی و معنوی وبسایت و فروشگاه اینترنتی RSNMOTOR متعلق به شرکت رشد صنعت نیرو می باشد.

در صورتیکه به دلایلی خارج از اختیارات این فروشگاه، موفق به تحویل کالا در موعد مقرر نشویم، این شرکت مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت و مراتب به خریدار اعلام خواهد گردید .

هزینه های مالیات و عوارض فروش از جمله مالیات بر ارزش افزوده در فاکتور خرید نهایی منظور خواهد گردید .

هزینه ارسال کالا و بیمه های احتمالی و هرگونه هزینه اضافی در فاکتور منظور گردیده و توسط خریدار محترم پرداخت خواهد شد.

شرایط گارانتی در توضیحات هر محصول درج شده است و درصورت وجود توضیحات گارانتی، دقیقا مطابق آن توضیحات رفتار خواهد شد.

شرایط برگشت کالا در فروشگاه الکتروموتور

عودت کالا نیز در صورتیکه مشمول نواقص یاد شده در توضیحات گارانتی باشد، تا 1 روز پس از تحویل کالا و پس از تایید کارشناسان این شرکت امکان‌پذیر است.